Mężczyzna sukcesu

Wydawnictwo: Muza
8373196587
poradniki

To, co masz na sobie wpływa na pierwsze wrażenie, jakie wywierasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej, kiedy reprezentujesz firmę u nowego klienta albo kiedy dokonujesz prezentacji w zatrudniającej cię instytucji. Pamiętaj: powinieneś zawsze ubierać się stosownie do pracy, jaką chcesz wykonywać i do twoich celów zawodowych. Błędy mogą okazać się kosztowne zarówno dla twojej kieszeni, jak i kariery zawodowej.

Ryu | 2011-04-09
nodir | 2015-09-01