Olej dobry na wszystko

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Interspar
Die Heilkraft der Ole
olej
poradniki

Oleje roślinne z oliwek, słoneczników, rzepaku i inne - używane w kuchni do przyrządzania warzyw i mięs, czy jako dodatek do sałatek, czynią nasze potrawy smaczniejszymi i łatwiej strawnymi. Ale to nie wszystko - pomagają nam przy wielu schorzeniach, od alergii po dolegliwości żołądkowe. Są podstawowym składnikiem wielu kosmetyków i środków do masażu, mają też długą historię w dziedzinie pielęgnacji urody. Korzystnie wpływają na naszą skórę, regulują przemianę materii i funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Przy odpowiednim stosowaniu można dzięki nim zapobiegać chorobom i problemom zdrowotnym, a także leczyć je i łagodzić ich skutki.Ta książka informuje o:- prawdziwych olejach i maceratach;- łagodzeniu chorób i dolegliwości;- gotowaniu z olejami i maceratami;- pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.

Kamila | 2015-03-01
Na półkach: 2015, Przeczytane