Pomidory : energia dla zdrowia

Tłumaczenie: Natalia Szymańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "W Nowym Stuleciu Żyjmy Zdrowiej i Dłużej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
Tomate
8391520331
pomidory, zdrowie, witalność
flora i fauna
A--

Pomidory to nie tylko smaczne pożywienie - skrywają w sobie o wiele więcej. W ostatnich latach naukowcy udowodnili poprzez rożne badania ich ogromną wartość dla naszego zdrowia. Pomidory bowiem zawierają znaczne ilości cennych substancji. Wzmacniają zwłaszcza nasz układ immunologiczny i spowalniają proces starzenia się komórek. Zmniejszają ryzyko zawału serca i zapobiegają rakowi. Poza tym pomidory to kosmetyka od wewnątrz. Pozwalają nam zachować dłużej młody i zdrowy wygląd. W tej książce dowiecie się wszystkiego, co należy wiedzieć o pomidorach, jak można wykorzystać je dla poprawy zdrowia i jak je smacznie przyrządzić.

Ze spisu treści:
-Gatunki pomidorów
-Co zawiera pomidor
-Na co pomaga pomidor-lecznicze działania od A do Z
-Pomidor w domu i ogrodzie
-Kuracja pomidorowa
-Własnej roboty ketchup
-Smaczne i zdrowe potrawy 39 przepisów
-gotowe przetwory pomidorowe