Słońce a Zdrowie

Tłumaczenie: Hanna Olczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Twoje Zdrowie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Gesund und Fit mit der Kraft der Sonne
słońce, UV, opalanie, zdrowie
poradniki
A--

Korzystny i szkodliwy wpływ słońca na zdrowie i urodę Jak chronić się przed słońcem? Jak prawidłowo się opalać? Jakie dolegliwości można leczyć promieniami słonecznymi? Jak słońce wpływa na psychikę? Jakie choroby może wywołać promieniowanie UV? Jak korzystać z solarium? Jak wybierać okulary słoneczne? Jakie kosmetyki do makijażu stosować podczas przebywania na słońcu?Ten ważny poradnik nie straszy promieniowaniem UV - jak to jest ostatnio modne - lecz w sposób wyważony i kompetentny podkreśla wagę kontaktu ze słońcem - dla zdrowia ciała i duszy!