O czym szumią Wierzby

Wydawnictwo: Muza
Willowbank
wiewiórka, zając, przygoda, las
Falka

Seria składa się z 12 opowiadanek których głównymi bohaterami są wiewiórka Ruda i zając Szarak: 1 - Przygoda z lisem 2 - Zawody Sportowe 3 - Powódź 4 - Śnieżyca 5 - Poszukiwanie imienia 6 - Nocny napad 7 - Niegrzeczne łasiczki 8 - Leśne złodziejaszki 9 - Straż pożarna 10 - Drewniany mostek 11 - Niebezpieczna łąka 12 - Pomocna dłoń. Największym atutem historyjek są wspaniałe ilustracje...

1 - Przygoda z lisem
9 - Straż pożarna
10 - Drewniany mostek
11 - Niebezpieczna łąka
12 - Pomocna dłoń.

Największym atutem historyjek są wspaniałe ilustracje wykonane przez Carlosa Busquetsa.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ania | 2013-12-17

Była to moja ulubiona książka w dzieciństwie. Wraz z bratem słuchaliśmy jej godzinami .

bewelka86 | 2013-05-25

Ta seria to książki mojego dzieciństwa. Miałam jeszcze inne tomy z tego cyklu, ale nie mogę sobie przypomnieć jakie i niestety nigdzie nie mogę ich znaleźć, a szkoda, bo można by przekazać kolejnym pokoleniom dzieci w rodzinie...
Pamiętam, że wielokrotnie wracałam do tych historii i były to moje ulubione książki przez cały okres zerówkowo-wczesnoszkolny.

Falka | 2013-05-21

Idealne opowiadanka dla dzieci, z przepięknymi ilustracjami. Historyjki przekazują pozytywne wartości jak przyjaźń, pomoc, dobroć.

bewelka86 | 2013-04-23

Dodatkowym atutem są piękne ilustracje.