O czym szumią Wierzby

wiewiórka zając przygoda las
Willowbank
literatura dziecięca
wiewiórka zając przygoda las

Była to moja ulubiona książka w dzieciństwie. Wraz z bratem słuchaliśmy jej godzinami .

Ta seria to książki mojego dzieciństwa. Miałam jeszcze inne tomy z tego cyklu, ale nie mogę sobie przypomnieć jakie i niestety nigdzie nie mogę ich znaleźć, a szkoda, bo można by przekazać kolejnym pokoleniom dzieci w rodzinie...
Pamiętam, że wielokrotnie wracałam do tych historii i były to moje ulubione książki przez cały okres zerówkowo-wczesnoszkolny.

Idealne opowiadanka dla dzieci, z przepięknymi ilustracjami. Historyjki przekazują pozytywne wartości jak przyjaźń, pomoc, dobroć.

Dodatkowym atutem...

• 52/2015