Zając Poziomka

Wydawnictwo: Literatura
joly_fh

Długie uszy – tak, białe zęby – to też, ale przede wszystkim ENTUZJAZM. Zając Poziomka ma go bez liku, zaraził nim nawet rozsądną Rozamundę i Was też chętnie zarazi! Z nim wszystko smakuje lepiej, i główka kapusty, i pierwszy dzień w szkole.

Do książki dołączona jest gra planszowa dla całej rodziny.

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2013

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/ewa-chotomska-and...»

buziaczek197 | 2016-10-16
Przeczytana: październik 2016

Ostatnio lubię powroty do dzieciństwa :) jestem mega zadowolona z kolejnej książeczki jaką jest "Zając Poziomka" co miesiąc inna historia, ale jakże ważna dla każdego czytelnika. Uczy nas i dzieci co w życiu jest ważne. Jak sobie teraz przypomniałam to cieszę się, że miałam okazję dorastać z tym niezwykłym zwierzakiem. Miłość do zwierząt została mi do dziś i to jest jedna z najpiękniejszych spraw jakie mogą spotkać człowieka. Książka jest cudownie ilustrowana i wydana. Ludzie, którzy stworzyli Zająca Poziomkę, a zarazem program Tik Tak to wspaniali ludzie. Polecam każdemu

anaso | 2016-01-20

12 zabawnych opowiadań dla dzieci (każde na jeden miesiąc). Miłe wspomnienie Tik-Taka :)