Chorwacja - przewodnik ilustrowany

Wydawnictwo: Pascal
chorwacja, przewodnik, itaka
joly_fh

Zaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach! Podróżując po...

Podróżując po Chorwacji, nie wolno pominąć Zagrzebia z imponującymi muzeami i galeriami, przepięknego Dubrownika oraz Splitu ze słynnym pałacem Dioklecjana. Wśród zabytkowych miast Istrii prym wiedzie Poreč z bazyliką Eufrazjana, a w zatoce Kvarner turystów przyciąga popularne kąpielisko Crikvenica.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl

EwaWu | 2016-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2016

Widywałam bardziej przejrzyste przewodniki o lepiej ustrukturyzowanej treści. Ten jest ładnie wydany, nowoczesny, bogato ilustrowany, lecz autorzy przewodników powinni pamiętać, że to przede wszystkim treść ma przykuwać uwagę.

Nie jest źle, ale mogło być lepiej.