Zgłosuj na książki roku 2017

Chorwacja - przewodnik ilustrowany

Wydawnictwo: Pascal
chorwacja, przewodnik, itaka
joly_fh

Zaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach! Podróżując po...

Podróżując po Chorwacji, nie wolno pominąć Zagrzebia z imponującymi muzeami i galeriami, przepięknego Dubrownika oraz Splitu ze słynnym pałacem Dioklecjana. Wśród zabytkowych miast Istrii prym wiedzie Poreč z bazyliką Eufrazjana, a w zatoce Kvarner turystów przyciąga popularne kąpielisko Crikvenica.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl

EwaWu | 2016-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2016

Widywałam bardziej przejrzyste przewodniki o lepiej ustrukturyzowanej treści. Ten jest ładnie wydany, nowoczesny, bogato ilustrowany, lecz autorzy przewodników powinni pamiętać, że to przede wszystkim treść ma przykuwać uwagę.

Nie jest źle, ale mogło być lepiej.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015