Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman praktyczny przewodnik

Wydawnictwo: Pascal
oman, dubaj, emiraty
joly_fh

DUBAJ, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE I OMAN: hotele z siedmioma gwiazdkami, najwyższe na świecie wieżowce, sztuczne wyspy w kształcie drzew palmowych, bezkresne pustkowia i malownicze fiordy Musandamu. Praktyczny Przewodnik po Dubaju, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Omanie to setki niezbędnych informacji o tym fascynującym kraju, zebranych przez polską autorkę z myślą o polskim turyście. -...

- Szczegółowe mapki i plany doprowadzą cię do celu.
- Łatwo znajdziesz nocleg czy przytulną restaurację.
- Nie przegapisz ważnych imprez, koncertów i barwnych festynów.
- Dotrzesz do zakątków i ciekawostek, o których nie słyszeli nawet miejscowi.
Położony na samym południu Omanu Zufar ma do zaoferowania zupełnie inny krajobraz niż pozostała część kraju. Aby się o tym przekonać, wystarczy przekroczyć góry Kara na północy Salala. jałowa pustynia przechodzi w malownicze wzniesienia, za którymi rozciąga się soczyście zielona kraina. Od czerwca do września wzgórza i doliny pokrywają się bujną roślinnością, a drogi spowijają mgły. Ten niesamowity fenomen przyciąga turystów z całego Półwyspu Arabskiego, złaknionych zieleni i deszczu.
Marta Kobylińska, autorka

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.pascal.pl

Tinkerbelle | 2016-06-06

W sumie to okazał się ten przewodnik bardzo mało użyteczny.
Przydałoby się chociaż map więcej.

joanna | 2017-01-25
Edyta | 2017-03-02