Samochwała

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajki Brzechwy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat

Nowe wydanie mądrych i pełnych humoru bajek znakomitego poety, które rozśmieszają dzieci od pokoleń. Fantazyjne, dowcipne ilustracje oraz tekst przystosowany do wymagań małego czytelnika niewątpliwie spodobają się wielbicielom wierszy Jan Brzechwy.

źródło opisu: Wydawnictwo Skrzat, 2013

źródło okładki: www.skrzat.com.pl

Książkowo_czyta | 2011-10-13
Przeczytana: 1991 rok

Kolejny wiersz dla dzieci z morałem. Wniosek płynący z niego jest taki, iż przechwalanie się do niczego nie prowadzi.

Danway | 2011-04-20
Przeczytana: 1990 rok

Doskonale ukazany obraz dziecka, który często się chwali jakie to ono nie jest wspaniałe, nawet w najgorszej dla niego sytuacji..

Mylengrave | 2012-08-21

Uczy, polecam każdemu rodzicowi jedynaka:)

Na półkach: Przeczytane, Skrzat

A dziś nowość dla naszych najmłodszych czytelników czyli nowa seria wydawnictwa Skrzat "Bajki Brzechwy". Z pewnością nie muszę Wam przedstawiać ani autora tego cyklu ani jego utworów. Jestem pewna, że wszyscy znacie doskonale większość wierszy tego zacnego poety na pamięć. W moim przypadku znamy je wszyscy. Nawet nasza córeczka :)

I to właśnie dlatego każdy z nas powinien mieć kolekcję poezji dla najmłodszych Jana Brzechwy w domu. A jeśli nie interesuje was wielka księga, która gromadziłaby je wszystkie razem możecie zainwestować w te oto cieniutkie i kolorowe książeczki, które z pewnością przypadną do gustu nie jednemu maluchowi. A dlaczego? Po pierwsze są bardzo poręczne i leciutkie. Po drugie jest to wydanie zeszytowe więc spokojnie możemy je zabierać za sobą gdzie tylko zapragniemy. A po trzecie - są prześliczne!!!

Tak, nie ukrywam, że pierwszą rzeczą na jaką zwróciłam uwagę, gdy sięgnęłam po te lektury była grafika. Zachwycające, kolorowe ilustracje powaliły mnie wręcz na...

paula_95 | 2011-12-02
Przeczytana: 2003 rok

Nie przepadam za tą książką

Volantus | 2018-03-14
Alicja | 2017-11-13