Repetytorium z pielęgniarstwa

8 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788320040968
zdrowie, medycyna
Różyczka

Pierwszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik pielęgniarstwa o charakterze repetytoryjnym. Ułatwia podsumowanie przed egzaminem z przygotowania zawodowego zagadnień z różnych dziedzin medycyny, m.in. z pielęgniarstwa internistycznego, chirurgicznego, pediatrycznego. Uwzględniono w nim zarówno zagadnienia dotyczące kliniki, jak i pielęgniarstwa - diagnozę pielęgniarską i interwencje pielęgniarskie. Wszystkie rozdziały zostały napisane według ustalonego schematu ułatwiającego przyswojenie wiedzy.
Książka adresowana do studentów pielęgniarstwa.

źródło opisu: PZWL

źródło okładki: PZWL

Lilien | 2013-09-02
Przeczytana: 10 lipca 2013

Dobre kompendium wiedzy, jednak nie posiada wszystkich potrzebnych informacji przydatnych do egzaminu zawodowego. Mimo wszystko polecam, gdyż język jest prosty, zwięzły i na temat - nie ma tutaj rozległych wywodów na każdą możliwą jednostkę, a raczej wymienianie głównych problemów i rozwiązań.