Repetytorium z pielęgniarstwa

medycyna pielęgniarstwo podstawy repetytorium
zdrowie, medycyna
9788320040968
medycyna pielęgniarstwo podstawy repetytorium

Okładka książki Repetytorium z pielęgniarstwa. Dodruk Bożena Baczewska, Agnieszka Bielemuk, Bernadeta Cegła, Kornelia Kędziora-Kornatowska, Marta Muszalik, Irena Wrońska
8,0
Repetytorium z... Bożena Baczewska, A...

Dobre kompendium wiedzy, jednak nie posiada wszystkich potrzebnych informacji przydatnych do egzaminu zawodowego. Mimo wszystko polecam, gdyż język jest prosty, zwięzły i na temat - nie ma tutaj rozległych wywodów na każdą możliwą jednostkę, a raczej wymienianie głównych problemów i rozwiązań.

• STUDENCKIE- MEDYCYNA-POSZUKUJĘ
  • Prezentów moc
  • Pielęgniarstwo
  • 52 książki //2013
  • Do kupienia
  • Medyczne
  • EBOOK
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Repetytorium z pielęgniarstwa