Maraton dla bystrzaków

Tłumaczenie: Wojciech Białas
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria Dla bystrzaków". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Septem
Marathon Training For Dummies
poradniki
cjanek

Tylko pół roku systematycznego i solidnego treningu pozwoli Ci przebiec maraton! W dzisiejszych czasach nie trzeba biec, by dostarczyć wiadomość z Maratonu do Aten, tak jak zrobił to posłaniec Filippides w 490 roku p.n.e. Jednak od lat setki zawodników stają na linii startowej, żeby na własnych nogach zmierzyć się z dystansem 42,195 km. By ten bieg ukończyć, niezbędne jest właściwe...

Tylko pół roku systematycznego i solidnego treningu
pozwoli Ci przebiec maraton!

W dzisiejszych czasach nie trzeba biec, by dostarczyć wiadomość z Maratonu do Aten, tak jak zrobił to posłaniec Filippides w 490 roku p.n.e. Jednak od lat setki zawodników stają na linii startowej, żeby na własnych nogach zmierzyć się z dystansem 42,195 km. By ten bieg ukończyć, niezbędne jest właściwe przygotowanie fizyczne oraz psychiczne i odpowiednio dobrany ekwipunek. Weź sobie do serca rady zawodniczki oraz trenerki Tere Stouffer i zostań maratończykiem.

Książka napisana jest w sposób humorystyczny i czyta się ją równie szybko, jak biegnie po jej lekturze. Zawsze marzyłeś, by wziąć udział w maratonie lub półmaratonie? Uwielbiasz ścigać się i wygrywać z własnymi słabościami? Rozpocznij trening z tym poradnikiem, a w mgnieniu oka przejdziesz na wyższy poziom biegania. Dowiedz się, jak radzić sobie z kontuzjami i jakie strategie biegowe będą dla Ciebie najlepsze. Zacznij jeść, ćwiczyć i żyć jak biegacz.

Maszynka do biegania:

Odpowiednia odzież i dobre obuwie dla biegacza
Pierwszy bieg i zwiększanie kilometrażu
Właściwe odżywianie
Radzenie sobie z kontuzjami
Plany treningowe odpowiednie do Twoich warunków i celów
Objaśnienie żargonu używanego przez maratończyków

Podróżniku, odkrywco, wolny człowieku

Seria Dla bystrzaków to niezbędnik każdego poszukiwacza wiedzy. Książki pisane lekkim stylem pełne są humoru, a jednocześnie zawierają czytelne informacje, przygotowane przez specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki nim odkryjesz, że potrafisz chłonąć wiedzę niczym gąbka, dobrze się przy tym bawiąc.
Świetna lektura przy śniadaniu, w łóżku, podróży i na bezludnej wyspie.

źródło opisu: http://septem.pl/ksiazki/maraton-dla-bystrzakow-te...(?)

źródło okładki: http://septem.pl/okladki/326x466/maraby.jpg