Geniusz Kuba: Plan doskonały

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Hogos Masterplan v.2
joly_fh

Kuba jest geniuszem, asem sportu i najfajniejszym chłopakiem w szkole - przynajmniej w swoich marzeniach... W prawdziwym życiu od sławy dzielą go jeszcze całe lata świetlne. Chodzi do szóstej klasy, najchętniej spędza czas ze swym roztrzepanym kumplem Nikiem i zadręcza się największym problemem, z którym boryka się człowiek w jego wieku: jak z dnia na dzień zmienić się z przeciętniaka w superbohatera? W jego klasie pojawia się nowy nauczyciel. Pan Torres sprawia bardzo osobliwe wrażenie - wcale nie wygląda jak typowy belfer, tylko wysportowany agent tajnych służb... Ale jaka misja zaprowadziła go do szkoły Kuby? Jakby tego było mało, chłopak dostaje korepetytorkę, którą aż nazbyt dobrze zna - i musi się jej czym prędzej pozbyć.

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2013

źródło okładki: www.nk.com.pl