Okropny Maciuś traci cierpliwość

Cykl: Okropny Maciuś (tom 5)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
joly_fh

Uwaga, łobuziaki! Okropny Maciuś nadchodzi! Maciusiowi nie podoba się w pierwszej klasie. Pan Tomasz nie uczy rzeczy ciekawych i potrzebnych w życiu. Na przykład: jak zatrzymać pociąg jedną ręką... Poza tym inne dzieci dostają nagrody i pochwały, a Maciuś tylko czarne kropki wielkości guzika. Za karę. Do tego pan Tomasz widzi za dużo i jest uparty jak ślimak z krzywym nosem! To nie do...

Uwaga, łobuziaki! Okropny Maciuś nadchodzi!
Maciusiowi nie podoba się w pierwszej klasie. Pan Tomasz nie uczy rzeczy ciekawych i potrzebnych w życiu. Na przykład: jak zatrzymać pociąg jedną ręką... Poza tym inne dzieci dostają nagrody i pochwały, a Maciuś tylko czarne kropki wielkości guzika. Za karę. Do tego pan Tomasz widzi za dużo i jest uparty jak ślimak z krzywym nosem! To nie do wytrzymania! Maciuś musi udowodnić, że jest cierpliwszy i bardziej uparty od pana Tomasza. Tylko jak?

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2013

źródło okładki: www.nk.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!