Madera Last Minute

Seria: Last Minute
Wydawnictwo: Pascal
czekoladki

Madera to zielony, podzwrotnikowy raj z urzekającą podzwrotnikową florą i wysokimi górami, gorącym słońcem i rozległymi plażami, a także ojczyzna jedynego w swoim rodzaju, wzmacnianego wina, które nosi taką samą nazwę jak ona. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii...

Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala „Last Minute”. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=2029

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=2029