Notes toskański

Wydawnictwo: Austeria
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788361978398
allison

Notes podróżny ilustrowany zdjęciami i fragmentami wypowiedzi o miastach Toskanii polskich pisarzy i poetów (m.in. Chłędowski, Herbert, Herling-Grudziński, Iwaszkiewicz, Karpiński, Kraszewski, Szczuciński, Zagajewski i inni) w wyborze Marka Zagańczyka.
Strony numerowane; notes z indeksem ułatwiającym porządkowanie dokonanych wpisów.

źródło opisu: od wydawcy

źródło okładki: www.fabryka.pl

Abdita | 2014-05-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, #inne
Przeczytana: 27 maja 2014

Na wszelki wypadek, kto jeszcze nie miał tej pozycji w ręku zaznaczam, że nie jest to książka do czytania. Jest to notes czy zeszyt w którym ok. 20 kartek (dokładnie co piąta kartka notesu) to z jednej strony czarno-białe, wysmakowane stare zdjęcie i na odwrocie tegoż zdjęcia niedługi, kilkuzdaniowy cytat. Wszystko dotyczy rzecz jasna Toskanii i jest pięknie zrobione/wydane.