Bez wstydu

Cykl: House of Rohan (tom 4)
Wydawnictwo: HarperCollins
Shameless
Asik92

Wicehrabia Benedick Rohan powrócił do Londynu po długiej nieobecności. Arystokrata zamierza znaleźć potulną żonę, która da mu dziedzica i nie będzie przeszkadzać w ulubionej rozrywce – odwiedzaniu domów uciech. Lady Melisanda Cairstairs pomaga kobietom upadłym. Dowiedziawszy się o powrocie sir Benedicka, staje się zajadłą przeciwniczką znanego w Londynie rozpustnika. Nie spodziewa się jednak,...

Lady Melisanda Cairstairs pomaga kobietom upadłym. Dowiedziawszy się o powrocie sir Benedicka, staje się zajadłą przeciwniczką znanego w Londynie rozpustnika. Nie spodziewa się jednak, że wkrótce będzie potrzebowała jego pomocy...

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/bez-wstydu

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/bez-wstydu

Shemmer | 2013-06-20

Po ciężkim dniu ta książka tam mocno mnie rozluźniła. Aż żałuję, że wcześniej nie zabrałam się za tego typu literaturę.
Niebywale wciągająca historia!

Kolejny członek niebywale niepoprawnego rodu terroryzuje świat;)
czekam na następny tom!

Aleksandra | 2017-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2017

Wicehrabia Benedick Rohan,dwukrotny wdowiec wraca do Londynu po rocznej nieobecności i zamierza znaleźć sobie młodą,potulną żonę,która dając mu dziecko nie umrze podczas porodu jak dwie poprzednie żony i nie będzie mu zabraniać jego ulubionej rozrywki-odwiedzin w domach uciech.Podczas jednej ze schadzek z młodziutką prostytutką poznaje lady Melisandę cairstairs,młodą wdowę prowadzącą przytułek dla byłych prostytutek i kobiet upadłych.Od tej pory wybucha między nimi jawna wojna,kobieta zamierza bowiem w każdy możliwy sposób uchronić dziewczyny przed zakusami mężczyzn spragnionych cielesnych żądz i przed Benedickiem.Jednak gdy zaczynają znikać młode dziewczęta porywane do rytuałów Niebiańskich Zastępów,Melisanda jest zmuszona prosić Benedicka o pomoc.Ich współpraca z początku bardzo burzliwa z czasem przeradza się w poważny związek,obfitujący w kłótnie i namiętność.Gdy Melisanda ratując swoją podopieczną z rąk członków Niebiańskich Zastępów sama staje się ofiarą,Benedick zdaje sobie...

Gabi | 2013-11-14
Przeczytana: grudzień 2013

Dla mnie bomba !!!

Doskonała do nauki języka - słownictwo nie jest skomplikowane, fabuły w razie co łatwo się domyślić i zawsze można zerknąć do polskiej wersji. Jej przewaga nad książkami przeznaczonymi do nauki języka jest taka, że nie została jakby "sztucznie" skonstruowana na potrzeby uczniów.

Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Anna Baj | 2017-11-13
justyna | 2017-11-05