Loretta i chłopak z mysiej norki.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria świętego Patryka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
Bożena

Gang św. Patryka to najbardziej odlotowy gang na świecie. Zajmuje się wyłącznie świadczeniem dobrych uczynków, które - żeby nie było wątpliwości - odlatują od razu prosto do nieba! Jeśli chcesz poznać dalsze przygody Loretty i jej przyjaciół z Czarnego Boru, odkryć wraz z nimi tajemniczy skarb prababki sir Jonatana i dowiedzieć się, kim był Wdechowy Edzio oraz dlaczego Wincencja przezwała...

Gang św. Patryka to najbardziej odlotowy gang na świecie.
Zajmuje się wyłącznie świadczeniem dobrych uczynków, które - żeby nie było wątpliwości - odlatują od razu prosto do nieba! Jeśli chcesz poznać dalsze przygody Loretty i jej przyjaciół z Czarnego Boru, odkryć wraz z nimi tajemniczy skarb prababki sir Jonatana i dowiedzieć się, kim był Wdechowy Edzio oraz dlaczego Wincencja przezwała Lorettę czarownicą, przeczytaj koniecznie tę książkę!

źródło opisu: http://www.wds.pl/

źródło okładki: http://www.wds.pl/