Potrawy, owoce

Sezon owocowy w pełni. Piękne dorodne owoce najlepiej smakują na surowo. Ale aby wzbogacić nasz jadłospis o cenne witaminy, chętnie sięgamy po nie i dodajemy do przygotowywanych potraw. Drób, a szczególnie kaczka nadziewana jabłkami i ananasem to prawdziwe dzieło kulinarne o wielosmakowej gamie i wonnościach. Wołowina z dodatkiem jarzyn i owoców zachwyci niejednego biesiadnika a sernik z leśnymi owocami uświetni każde przyjęcie.

Barbara | 2010-09-16
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam