10 prostych sposobów na poprawienie pamięci

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Doskonały poradnik zawierający sposoby na usprawnienie pamięci u osób starszych. Porady wymagają tylko odrobiny innego podejścia do własnego organizmu i psychiki. Nie ma tu żadnych leków ani forsownych ćwiczeń, czy innych nieosiągalnych dla ludzi starszych technik. Sposób podany przez autorkę jest zupełnie nowy i polega na przyswojeniu sobie 10 stopni odświeżenia pamięci. Rozwijanie energii wewnętrznej, zwłaszcza umysłowej, to drugi fi lar programu opracowanego przez autorkę. Książka miała znakomite recenzje w amerykańskiej prasie fachowej. Autorka jest znanym psychologiem amerykańskim, specjalizuje się w psychologii osób starszych.

SUNDAY | 2015-10-08
litpawel | 2015-07-31