Szafy, półki, schowki

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

- praktyczny poradnik pokazujący, jak zagospodarować wolne miejsca wszyscy mieszkaniu - łatwe wszyscy tanie projekty do samodzielnego wykonania wszyscy opisach, szablonach wszyscy na fotografiach - ciekawe rozwiązania do kuchni, sypialni, łazienki, przedpokoju wszyscy dużego pokoju Chyba wszyscy borykamy się z brakiem miejsca do przechowywania różnych rzeczy, od ubrań po garnki. W tej książce znajdziesz projekty ciekawych rozwiązań do kuchni, sypialni, łazienki, przedpokoju i dużego pokoju. Wszystkie meble są łatwe do zrobienia, tanie i praktyczne. Wiele z nich można wykorzystać do zabudowy nawet najmniejszego, nieużywanego do tej pory, miejsca w domu. Wykonanie każdego projektu jest szczegółowo objaśnione. Pracę ułatwią kolorowe zdjęcia i dokładne szablony oraz krótki kurs majsterkowania z opisem narzędzi, materiałów i technik wykończeniowych..

Aniołeczek | 2011-02-19