Wywieranie wpływu. Podstawowe techniki - ćwiczenia - Kim Barnes

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Kim Barnes Wywieranie wpływu. Podstawowe techniki ćwiczenia Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2007 okładka miękka 176 stron Opis: Prosta droga do celu Jest wiele spraw w życiu, na które chcemy mieć wpływ. zależy nam na dobrych relacjach z ludźmi, osiąganiu wyników w pracy, tworzeniu dobrych związków słowem, na sukcesie w życiu zawodowym i osobistym. Sztuki świadomego wywierania wpływu na ludzi można się nauczyć. Autorka książki proponuje nam proste ćwiczenia, dzięki którym będziemy umieli wprowadzić w życie zasady skutecznego oddziaływania na innych i zrealizować własne potrzeby. Sprawy, na które mamy wpływ Dobre relacje z ludźmi Osiąganie wyników w pracy Satysfakcja z osobistych związków Sukces w życiu zawodowym i prywatnym

moneygrabbing | 2016-04-11
Przeczytana: 02 kwietnia 2015

Fajna książka opisująca w przystępny sposób jak wywierać wpływ na ludzi.

Outcast | 2015-07-20
Na półkach: Przeczytane, Psychologia