Franklin ma czkawkę

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
KKK

Nowa seria przygód dobrze znanego dzieciom zielonego żółwia, występującego w kilkudziesięciu pozycjach książkowych, w animowanym serialu telewizyjnym oraz w kilku pełnometrażowych filmach. W tej serii każda książka zawiera pełną przygodę Franklina i jego przyjaciół, tyle że przedstawianą w skrócie i opisaną łatwym językiem. Proste zdania i nieskomplikowane słowa to zachęta dla dziecka, które właśnie uczy się czytać. Przedszkolaki mają doskonałą okazję, by zacząć naukę czytania ze swoim ulubionym bohaterem, a sześciolatki i starsze dzieci zapewne przeczytają łatwy tekst samodzielnie. W tej serii ukazano przygody znane dzieciom z telewizji, jednak zawsze w nieco zmienionej wersji.

źródło opisu: Debit, 2006

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

michas | 2015-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2015

spoczko

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Emily | 2017-10-30
Przeczytana: 30 października 2017