Wszystko Zaczęło Się Od Bakterii

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Wiedzy Współczesnej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
Mikrobiologia, Biologia
Kamil

źródło okładki: http://www.antykwariat.calinotheca.pl/?c=7&z=45423

Agro | 2014-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2014

Krótka a przede wszystkim treściwa pozycja zawierająca objaśnienia najważniejszych zagadnienia ze świata bakterii (od kształtowania się życia na planecie po współczesną medycynę i inżynierie genetyczną).Bardzo przystępny język autora sprawia że książkę czyta się błyskawicznie i zrozumienie treści nie powinno stanowić większego problemu nawet dla laika.Tak więc gorąco polecam, według mnie książka zawiera wszystkie niezbędne informację które każda osoba identyfikująca się w jakimś stopniu z naukami przyrodniczymi powinna znać.Jeżeli ktoś miał by zamiar rozszerzyć wiedzę odsyłam do podręcznika tego samego autora ''Życie bakterii''

Krzysztof_g | 2013-08-07

Mam właśnie to wydanie z 1981r. Jest wiele lepszych książek o podobnej tematyce, ale warto zauważyć, że seria Omegi była właśnie taka mała, syntetyczna, więc autor nie mógł się za bardzo rozpisać.

książek: 2044
SEKAi | 2016-01-12