rozwiń zwiń

Znikąd donikąd

Okładka książki Znikąd donikąd
Władysław J. H. Kunicki-Goldfinger Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biblioteka Myśli Współczesnej nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Biblioteka Myśli Współczesnej
Państwowy Instytut Wydawniczy
1993-01-01
1993-01-01

Aż dziw, że nikt tego wcześniej nie dodał. Moim zdaniem to jedna z najlepszych polskich książek popularnonaukowych. Kategoria "popularnonaukowa" trochę zawęża jej wartość - jest to również rozwinięta teza naukowa: zrozumienie powstania życia w oparciu o definicje zaczerpnięte z teorii chaosu (np struktury dyssypatywne). Obowiązkowa lektura dla miłośników nauki.

Władysław J. H. Kunicki-Goldfinger Znikąd donikąd Zobacz więcej