Zosia z ulicy Kociej. Na wakacjach

Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. Na wakacjach Agnieszka Tyszka
Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. Na wakacjach
Agnieszka Tyszka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zosia z ulicy Kociej (tom 3)
Nasza Księgarnia
2013-04-01
2013-04-01
Agata Raczyńska

Zosia wraz z Manią zachorowały na ospę. Gdy dziewczynki wyzdrowiały (co zdażyło się tuż przed ich wyjazdem do Górzewa) zachorowała ich mama ,Alina. Na szczęście z ratunkiem przybywa Malina wraz Misiem, Krzysiem i Rufusem. Razem jadą nad Bałtyk do uroczego domku Pani Czesi. Poznają tam również jej wnuczka Arusia, uzależnionego od telefonów i komputerów. Gdy Aruś znika prowadzą w tej sprawie poszukiwania oraz małe śledztwo. Po jego znalezieniu wyruszają na Mazury do Uroczyska Rusałek, gdzie przeżyją mnóstwo przygód.
Bardzo polecam książkę 😁

Bardzo fajna. Przyjemnie mi sie czytalo . Polecam , ladne obrazki i duze litery . Ksiazka dla kazdego :)

Fajna książka. Ale stawiam na 9/10.

Fajna książka. Ale stawiam na 9/10.

Trzecia z serii książek o rezolutniej Zosi, która mieszak przy ulicy Kociej 5 i uwielbia przesiadywać na swoim ulubionym drzewie w ogrodzie. Nadchodzą wakacje! Ale plany pokrzyżowała wstrętna choroba. Czy takie nieoczekiwane okoliczności można naprawić? Pewnie! Z wesołą rodziną Wierzbowskich nie będziecie się nudzić. To przezabawna historia, która daje wiele radości i uśmiechu w trakcie czytania.

Zosia to sympatyczna dziewczynka z która nie da się nudzić, każda książka z serii jest pełna niesamowitych przygód i zabawnych sytuacji. W trzecim tomie seri "Zosia z ulicy Kociej" bohaterika musi sie zmierzyc wraz z siostrą z ospą wietrzną. Obie dziewczynki są załamanie ponieważ nie mogą ruszyć się z łóżka ani nikt nie może ich odwiedzić. Wakacyjne plany stają pod znakiem zapytania. Na szczęście na ratunek przybędzie ciocia Malina.

Choroba krzyżuje wakacyjne plany Zosi, ale na pewno nie powinno to zmienić naszych planów przeczytania tej książki. Bo nawet chorobę można przeżyć zabawnie!

Trzecia książka o przygodach przezabawnej Zosi utwierdza nas w przekonaniu, że to bardzo dobra seria. Jak zwykle nie zabrakło humoru i śmiesznych sytuacji. Zosia na pewno stała się ulubioną bohaterką młodych czytelników. Skłoni do przeczytania jej kolejnych przygód. Polecam!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

Bardzo fajna książka o dziewczynce które radzi sobie zawsze w każdej sytuacji.

Bardzo fajna książka o dziewczynce które radzi sobie zawsze w każdej sytuacji.

Zosia po raz kolejny pokazuje nam, jak pokonać przeszkody, oraz, że choroba nie zawsze musi być nudna. Dziewczynka z rodzinką, jak zwykle zaskakuje nas swoimi pomysłami.

• Zosia z ulicy Kociej
  • Proza