Zosia z ulicy Kociej. Na wakacjach

Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 3)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Agata Raczyńska
Bożena

Cześć! To ja, Zosia z ulicy Kociej. Mam nadzieję, że trochę się za mną stęskniliście… Ja jestem nieco stęskniona – za wami oczywiście i jeszcze za pisaniem, i siedzeniem na jabłoni… Tak to bywa, gdy człowiek zbyt długo choruje i każą mu leżeć w łóżku. Właśnie rozpoczęły się wakacje... Wysoka gorączka i wysoka NIEŻYWOŚĆ (to słówko wymyślone przez moją siostrę) zatrzymały nas w domu. Nawet ogród wydawał się zamorską krainą, gdy leżałyśmy w naszych łóżkach. I wiało nudą tak, że aż robiły się od tego przeciągi. Przenudne przeciągi. Żadnego towarzystwa, bo nikt nie przyjdzie w odwiedziny do zadżumionych. No, przesadzam… Ospa to nie dżuma, ale też jest zakaźna. I to jeszcze jak!

"Zosia z ulicy Kociej" to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W trzeciej części kolejna niespodzianka: WIECZNA choroba, przez którą upragnione wakacje staną pod znakiem zapytania. Na szczęście uratuje je NCIŚ MALINOWY i dzięki temu możliwe będą: nocleg przy Gęsiej Street, spotkanie z Arusiem i Karolem Czwartym, a nawet wyjazd do Uroczyska Rusałek!

Ponuraki, drżyjcie! Zosia nie pozwoli Wam się nudzić!

Ilustrowała Agata Raczyńska.

źródło opisu: http://www.nk.com.pl

źródło okładki: http://www.nk.com.pl

Czasami zdaje się, że życie jest beznadziejne. Na przykład wtedy, kiedy leży się w domu chorym na ospe lub wyjeżdża do górzewa - by spotkać się z gęśmi i ich kupami. Na szczęście są zawsze dobre strony. Na przykład takie książki!:)

Luna | 2015-05-09
Przeczytana: 09 maja 2015

trzeci tom o przygodach Zosi, Mani i ich cioci Malinki i troszkę zwariowanej rodzinki!!!!!!!!! ;) Jest napisana dla młodszych dzieci ale mnie to nie przeszkadza i z zapałem czytałam o letniej przygodzie:) Gorąco polecam każdemu pokoleniu całą serię o przygodach Zosi!!!!! <3

Agnieszka | 2014-12-29
Przeczytana: 28 grudnia 2014

"Niepotrzebne są komputery i inne takie tam,
bo inaczej zupełnie zardzewieje nam wyobraźnia"

Trzecia część przygód Zosi i jej zwariowanej rodzinki nie rozczarowuje. Jest ciekawa, zabawna, napisana w przystępny sposób. Aż ma się ochotę na więcej i więcej...

Bankomacik | 2016-06-24

3 tom serii o perypetiach rezolutnej Zosi, przeczytałam z zapartym tchem. Naprawdę nie mogłam się od niej oderwać. Nawet nie wiem czy z pierwszych trzech tomów ten nie podobał mi się najbardziej...
Ale ogółem, to książka ( jak cała seria) jest super!:)

Sophia | 2015-04-29
Przeczytana: 06 lipca 2014

Tym razem choroba atakuje, raz za razem, przez co wakacje Zosi są pełne przygód.

psiaki05 | 2015-06-04

książka cudowna ,ale nie można czytać gdy nie jest się na wakacjach ;)

Koperek | 2017-05-06
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Ksiażka super pełna humoru! Polecam.

Zuzia Kazior | 2014-07-15
Przeczytana: sierpień 2014

Tak, tak, tak :3

Maja | 2014-10-26

To bardzo fajna książka. Tak jak fszystkie!!

POLECAM!!!!

lolowitek123 | 2017-10-30

Te serię normalnie KOCHAM i nic mi nie przeszkadza że jest dla młodszych! ;)