Mniejszości wyznaniowe na Ziemi Konińskiej

8390202301
wyznania, kalwini, luteranie, jehowi
religia
majkey

Książka "Mniejszości wyznaniowe na Ziemi Konińskiej" jest napisana prostym językiem; urzeka bogactwem szczegółów i faktów. Stara się rozwiać fałszywe mity, jakie jeszcze do dzisiaj krążą o wielu związkach religijnych. Oprócz informacji dotyczących założeń doktrynalnych oraz wewnętrznej organizacji poszczególnych wyznań czytelnik znajdzie w książce Stefana Rusina cenne wypowiedzi ludzi żyjących...

Oprócz informacji dotyczących założeń doktrynalnych oraz wewnętrznej organizacji poszczególnych wyznań czytelnik znajdzie w książce Stefana Rusina cenne wypowiedzi ludzi żyjących wśród nas, którzy swoją radość czerpią z prostej wiary w Boga.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

książek: 2068
majkey | 2013-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2013

Dobra książka naukowa. Dużo podanych źródeł i fajny, krótki opis mniejszości wyznaniowych, zwłaszcza na tytułowym terenie. Polecam zainteresowanym.