Piątek, który zmienił wszystko

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
Ursa

Okazuje się, że istnieją dziesiątki dowodów, poszlak, odkryć archeologicznych, relacji naocznych i niemych świadków, a nawet bardzo obrazowych opisów wizji wybitnych mistyków, dzięki którym 2000 lat po najgłośniejszej zbrodni w dziejach można dokonać jej rekonstrukcji. Autorka z dużą wprawą zbiera je wszystkie, selekcjonuje i porównuje, a czytelnikowi dostarcza opowieść, wobec której nie pozostanie obojętny.

Fascynująca książka odsłaniająca znacznie więcej, niż wiemy z ewangelicznych opisów o dramatycznych wydarzeniach z kilku najważniejszych godzin w historii świata.

źródło opisu: http://rafael.pl/ksiazki/piatek-ktory-zmienil-wszystko-11-8123

źródło okładki: http://rafael.pl/ksiazki/piatek-ktory-zmienil-wszystko-11-8123

Patton | 2015-03-26
Przeczytana: marzec 2015

Nie jestem wstanie opisać emocji, które wyzwoliło przeczytanie tej książki.
Jednym słowem polecam!

Marcellus | 2013-09-28