finanse, bankowość, ekonomia, giełda
biznes, finanse
Maciej

Autor podjął się próby wyjaśnienia mechanizmu wyceny papierów wartościowych na rynku kapitałowym w świetle finansów behawioralnych, w konfrontacji z neoklasyczną teorią finansów. Głównymi celami pracy są: próba syntetycznego zebrania i usystematyzowania obszernej literatury z dziedziny finansów behawioralnych oraz stworzenie uogólnionego modelu, uwzględniającego najistotniejsze kategorie czynników o podłożu behawioralnym, które mogą determinować proces kształtowania się cen na rynku kapitałowym i rzutować na osiągane stopy wzrostu z inwestycji.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia-ue.pl/index.php?s=details&cat_id=8&id=81615

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-ue.pl/?search=1&q=Szyszka