Komputer i Internet dla seniorów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Samo Sedno". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edgard
poradniki
snowwhite25

Potrzebujesz skorzystać z poczty elektronicznej? Chcesz odnowić kontakt z rodziną z drugiego końca Polski? Nie wiesz, jak napisać na komputerze, a potem wydrukować dokument? Sięgnij po nasz poradnik i przekonaj się, że obsługa komputera jest prosta, daje dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i otwiera przed tobą nowe możliwości! Napisany przystępnym językiem poradnik został przygotowany...

Napisany przystępnym językiem poradnik został przygotowany specjalnie dla osób powyżej 50 roku życia, które chcą zacząć swobodnie korzystać z komputera i nieograniczonych możliwości Internetu. Z poradnikiem szybko opanujesz obsługę sprzętu, wyszukiwanie informacji, płacenie rachunków przez Internet. Dowiesz się, jak robić zakupy bez wychodzenia z domu, oglądać filmy on line, brać udział w aukcjach internetowych, korzystać z serwisów społecznościowych czy poczty elektronicznej.

źródło opisu: http://www.samosedno.com.pl/komputer-i-internet-dla-seniorow,812.html

źródło okładki: http://www.samosedno.com.pl/komputer-i-internet-dla-seniorow,812.html

AnnaWo | 2014-01-02