Magic Molly: Zagubione zwierzątka

Tłumaczenie: Katarzyna Janusik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magic Molly". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Znak emotikon
9788324019953
Ag2S

Jeśli kochasz zwierzęta, pokochasz też pełen magii świat małej Molly! Molly uwielbia zwierzaki. Zawsze stara się im pomóc i w przyszłości chce zostać weterynarzem, tak jak jej tata. Molly jednak ma szczególny dar – potrafi rozmawiać ze zwierzątkami! Trzy wzruszające historie: Molly pomaga małemu kotkowi odnaleźć dom, znajduje siostrzyczkę samotnego szczeniaczka oraz odszukuje znikającego...

Jeśli kochasz zwierzęta, pokochasz też pełen magii świat małej Molly!

Molly jednak ma szczególny dar – potrafi rozmawiać ze zwierzątkami!

Trzy wzruszające historie: Molly pomaga małemu kotkowi odnaleźć dom, znajduje siostrzyczkę samotnego szczeniaczka oraz odszukuje znikającego psotnego królika.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3709,Magi...»

ReginaCatta | 2016-12-31
Przeczytana: 22 grudnia 2016

Kupiona na aukcji dla kociej fundacji, w prezencie dla kogoś Małego. Śliczna, ciepła opowieść nie tylko dla małych, o miłości do zwierzaków, odpowiedzialności i oczywiście pozytywnej magii, właściwej dobrym serduszkom.

Aneqq | 2015-04-12
Przeczytana: 22 sierpnia 2014

ReWeLaCjA!

Gustawsonek | 2013-05-07
Przeczytana: 07 maja 2013

Uwielbiam książki o zwierzętach, szczególnie zaczarowanych. Polecam nie tylko miłośnikom zwierząt.