My Little Pony. Elementy Harmonii

Tłumaczenie: Tomasz Klonowski
Wydawnictwo: Egmont Polska
My Little Pony. The Elements of Harmony
ReadyToReading0

"Elementy Harmonii" to wszechstronny przewodnik po magicznym świecie kucyków. Czytelnik znajdzie tu biografie bohaterów, streszczenia odcinków, teksty piosenek i zakulisowe ciekawostki dotyczące pracy nad serialem, a oprócz tego mnóstwo unikalnych ilustracji i mało znanych faktów.

Ta książka to znakomity prezent dla fanów My Little Pony w każdym wieku!

źródło opisu: http://www.empik.com/my-little-pony-elementy-harmo...(?)

źródło okładki: www.empik.com

ReadyToReading0 | 2015-07-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015 r.
Przeczytana: 01 lipca 2015

Bardzo piękny przewodnik po świecie My Little Pony. Kolorowe ilustracje i komentarze twórców serialu były po prostu urocze,a rozdziały przemyślane i interesujące. Szczególnie podobały mi się opisy odcinków,postaci i teksty piosenek. Ciekawie opowiedziana historia powstania i rozwoju serialu,dokładne przedstawienie świata Equestrii i wiele innych atutów sprawiły,że daję tej książce ocenę bardzo dobrą. Jeśli jesteście albo chcecie zostać fanami wesołych kucyków,to ta lektura odsłoni przed wami wszystkie tajemnice tegoż uniwersum. Obowiązkowa lektura dla fanów My Little Pony : Przyjaźń to Magia ! :) Polecam.