4 1/2 przyjaciela i pechowy przysiad

Tłumaczenie: Anna Wziątek
Cykl: 4 1/2 przyjaciela (tom 13)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
4 1/2 freunde und Die verhangnisvolle Kniebeuge
Kaskaderka016

Nareszcie prawdziwe zlecenie! Szef biura detektywistycznego, Kalle, nie posiada się z radości. 4 i 1/2 przyjaciela mają śledzić tajemniczego pana Rittera ze związku działkowiczów. Kiedy wychodzi na jaw, że Ritter spotyka się z panią Schulte-Stratmann w klubie fitness, Friedhelm postanawia działać i ratować swoją ulubioną nauczycielkę! Mimo że nie jest typem sportowca, a lekcji wf nienawidzi najbardziej na świecie, zapisuje się na wyczerpujący trening kondycyjny. W trakcie wykonywania przysiadu Friedhelm dokonuje nagle zdumiewającego odkrycia?

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie,2008

źródło okładki: empik.com

Rysia | 2015-04-29

Czy to możliwe, że pani Schulte-Stratmann, ukochana nauczycielka Fridhelma ma coś wspólnego ze światem przestępczym? Fridhelm jest zrozpaczony! Nie, to nie możliwe! A może to jednak prawda? Przeczytajcie tą książkę, w której narratorem jest Fridhelm i dowiecie się, czy to aby na pewno prawda.

Julia | 2016-06-17
Marczuk | 2015-12-30