Powrót pożądania. Jak na nowo odkryć w sobie namiętność

Tłumaczenie: Elżbieta Smoleńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ciało, zmysły, seks". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czarna Owca
The Return of Desire: A Guide to Rediscovering Your Sexual Passion
seks, erotyka, ciało, pożądanie

Książka dla kobiet, które chcą wreszcie zrozumieć siebie i skontaktować się z potężną życiową siłą, jaką jest pożądanie. Książka analizuje problem pożądania z perspektywy związków. Autorka skupia się w niej na kobietach – na tym, kim są, jak odczuwają, jak ich poglądy na temat seksu ewoluują wraz z wiekiem, zmianą figury, koloru włosów, a być może także partnera czy zachowań seksualnych....

Książka analizuje problem pożądania z perspektywy związków. Autorka skupia się w niej na kobietach – na tym, kim są, jak odczuwają, jak ich poglądy na temat seksu ewoluują wraz z wiekiem, zmianą figury, koloru włosów, a być może także partnera czy zachowań seksualnych. Pomaga odnaleźć drogę do pożądania i otwiera przed kobietami seksualny kosmos, którego nikt wcześniej nie badał.

Wykorzystując ponad trzydziestoletnie doświadczenia w pracy terapeutycznej, Gina Ogden pokazuje, w jaki sposób:
- otworzyć się na cztery rodzaje energii, które rozbudzają pożądanie,
- stworzyć szczerą komunikację z partnerem,
- przekroczyć wstyd, poczucie winy i nakazy typu „grzeczne dziewczynki tego nie robią”,
- uzdrowić seksualne zranienia związane z nadużyciem, uzależnieniami, romansami i niską samooceną,
- cieszyć się seksem przez całe życie – od pierwszej miłości, przez macierzyństwo aż po złote lata.

źródło opisu: Czarna Owca, 2011

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/powrot_pozadania,p544442391