Okładka książki Największy sekret

Illuminatio
typ
papier
Beata7
8.31 (13 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Wielki skandalista – David Icke – odkrywa przed Tobą szokującą teorię spiskową dziejów! Światem rządzą Reptilianie – gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru. Zajmują oni główne pozycje pozornej władzy na świecie – są królami, królowymi, prezydentami, premierami rządów, ministrami, kierują globalnymi ośrodkami politycznymi, biznesu, bankowości, wojska i mediów. Umieszczają niczego nieświadome społeczeństwo w mentalnych więzieniach, zaciskając je w pęta religii i oficjalnej wersji nauki pod tytułem „ten-świat-to-wszystko-co-istnieje”. Urządzają polowania na ludzi, gwałcą kobiety i dzieci, budują zbiorowe groby… Mają obsesję na punkcie starożytnych symboli i rytualnych rzezi.

Ale najważniejszym celem jest Agenda – ich plan scentralizowania kontroli nad światem…

Chcesz przewidzieć ich kolejny ruch? Poznaj Największy sekret ludzkości: ich nazwiska, metody działania i sposoby na to, by się im przeciwstawić. Uwolnij się z kokonu pozornej wolności i zapanuj nad swoim życiem!

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2013

Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników

Czytałem książkę w języku oryginalnym. Długo trzeba było czekać na tłumaczenie (fakt, nie najwyższych lotów, ale ujmujące sens). Jest to na pewno moja ulubiona książka ze wszystkich. I nie dlatego że wnikliwie i dokładnie przedstawia tzw. "spiskową teorię dziejów". Myślę, że to coś zupełnie innego. To książka która po prostu zmusza do myślenia, do szukania informacji na własną rękę. Sam Icke pod koniec rozdziałów przyznaje i ma tego świadomość że nie podaje rozwiązań na tacy, że niektóre teorie podane przez niego mogą uleć zmianie, że mogą okazać się nieprawdziwe. "Największy sekret" czyta się ciężko, trudno, z wypiekami na twarzy, złością, irytacją, ciekawością. Zawiera ogrom informacji, nazwisk, dat. Wiem na pewno że zajrzę do niej przynajmniej kilka razy aby poukładać to wszystko. A wszystko o czym się czyta układa się nieczęsto w przerażającą całość. Icke'owi można wiele zarzucić, tak jak teoriom spiskowym które w mainstrimowych mediach są wyśmiewane lub szuka się w nich tanich sen...

Mnietek | 2013-05-25

Można się przyczepić tylko do tłumaczenia, a raczej jego stylu, ale to nie przeszkadza. Od paru lat śledzę poczynania Davida Icke, jego teorie na pierwszy rzut oka absurdalne, jednak po zastanowieniu, zaczynają układać się w logiczną, popartą dowodami całość. Mogę śmiało polecić wszystkim tym którzy mają wrażenie że tak naprawdę my, zwykli ludzie jesteśmy czyjąś własnością.

Adam | 2014-04-10
Przeczytana: 26 lutego 2014

Interesująca, bardzo dużo informacji, momentami przytłaczająca ich ilość, bardzo otwiera percepcje na tematy o których nam się nawet nie śniło, polecam.

Leszek | 2013-08-05

Najbardziej wstrząsną mną rozdział 15-ty " Dzieci szatana". Chyba tylko o tym nie wiedziałem, myślałem, że takie rytuały to zamierzchłe czasy.

AgaB | 2014-05-03

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku