Okładka książki Największy sekret

Illuminatio
typ
papier
Beata7
8,43 (14 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Wielki skandalista – David Icke – odkrywa przed Tobą szokującą teorię spiskową dziejów! Światem rządzą Reptilianie – gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru. Zajmują oni główne pozycje pozornej władzy na świecie – są królami, królowymi, prezydentami, premierami rządów, ministrami, kierują globalnymi ośrodkami politycznymi, biznesu, bankowości, wojska i mediów. Umieszczają niczego nieświadome społeczeństwo w mentalnych więzieniach, zaciskając je w pęta religii i oficjalnej wersji nauki pod tytułem „ten-świat-to-wszystko-co-istnieje”. Urządzają polowania na ludzi, gwałcą kobiety i dzieci, budują zbiorowe groby… Mają obsesję na punkcie starożytnych symboli i rytualnych rzezi.

Ale najważniejszym celem jest Agenda – ich plan scentralizowania kontroli nad światem…

Chcesz przewidzieć ich kolejny ruch? Poznaj Największy sekret ludzkości: ich nazwiska, metody działania i sposoby na to, by się im przeciwstawić. Uwolnij się z kokonu pozornej wolności i zapanuj nad swoim życiem!

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2013

Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników

Czytałem książkę w języku oryginalnym. Długo trzeba było czekać na tłumaczenie (fakt, nie najwyższych lotów, ale ujmujące sens). Jest to na pewno moja ulubiona książka ze wszystkich. I nie dlatego że wnikliwie i dokładnie przedstawia tzw. "spiskową teorię dziejów". Myślę, że to coś zupełnie innego. To książka która po prostu zmusza do myślenia, do szukania informacji na własną rękę. Sam Icke pod koniec rozdziałów przyznaje i ma tego świadomość że nie podaje rozwiązań na tacy, że niektóre teorie podane przez niego mogą uleć zmianie, że mogą okazać się nieprawdziwe. "Największy sekret" czyta się ciężko, trudno, z wypiekami na twarzy, złością, irytacją, ciekawością. Zawiera ogrom informacji, nazwisk, dat. Wiem na pewno że zajrzę do niej przynajmniej kilka razy aby poukładać to wszystko. A wszystko o czym się czyta układa się nieczęsto w przerażającą całość. Icke'owi można wiele zarzucić, tak jak teoriom spiskowym które w mainstrimowych mediach są wyśmiewane lub szuka się w nich tanich sen...

Mnietek | 2013-05-25

Można się przyczepić tylko do tłumaczenia, a raczej jego stylu, ale to nie przeszkadza. Od paru lat śledzę poczynania Davida Icke, jego teorie na pierwszy rzut oka absurdalne, jednak po zastanowieniu, zaczynają układać się w logiczną, popartą dowodami całość. Mogę śmiało polecić wszystkim tym którzy mają wrażenie że tak naprawdę my, zwykli ludzie jesteśmy czyjąś własnością.

Adam | 2014-04-10
Przeczytana: 26 lutego 2014

Interesująca, bardzo dużo informacji, momentami przytłaczająca ich ilość, bardzo otwiera percepcje na tematy o których nam się nawet nie śniło, polecam.

Leszek | 2013-08-05

Najbardziej wstrząsną mną rozdział 15-ty " Dzieci szatana". Chyba tylko o tym nie wiedziałem, myślałem, że takie rytuały to zamierzchłe czasy.

BrowarnikStefan | 2014-09-16

Kalendarium literackie
  • Ena Lucia Portela
    42. rocznica
    urodzin
    Ćwiczyła na przyszłość, żeby jak najlepiej wykonywać zawód, który wybrała. - Aktorka? - zapytała Yadelis. - Tajna agentka? - zapytałam ja. Nie, nic z tych rzeczy. Aktorki i tajne agentki odtwarzają scenariusze napisane przez innych. Ona chciała tworzyć swoje własne scenariusze, snuć swoje własne kła... pokaż więcej
  • Eleanor Hodgeman Porter
    146. rocznica
    urodzin
    Widzisz, chciałam mieć lalkę i tatuś o nią poprosił, ale kiedy nadesłano zebrane dary, nie było w nich ani jednej lalki, tylko małe, drewniane inwalidzkie kule. I wtedy to się zaczęło.[...] Należy we wszystkim zawsze dojrzeć jakąś dobrą stronę i cieszyć się z niej, obojętnie jaką. I graliśmy w to od... pokaż więcej
  • Tomasz Lew Leśniak
    37. rocznica
  • Brandon Sanderson
    39. rocznica
    urodzin
    Życie ponad śmiercią. Siła ponad słabością. Podróż ponad celem.
  • Jean-Louis Fournier
    76. rocznica
    urodzin
    Nie ma nic trudniejszego, jak zrobić coś, co jest niepodobne do niczego.
  • Paolo Giordano
    32. rocznica
    urodzin
    Już się nauczył, że wyborów dokonuje się w kilka sekund, a ich skutków doświadcza się przez resztę życia.
  • Richard Hammond
    45. rocznica
  • Jean Genet
    104. rocznica
    urodzin
    Ciotki to wielkie immoralistki.
  • Emily Jane Brontë
    166. rocznica
  • Virginia Cleo Andrews
    28. rocznica
    śmierci
    Miłość nie zawsze przychodzi, kiedy się tego chce. Czasami się po prostu przydarza mimo naszej woli".
  • Frans Gunnar Bengtsson
    60. rocznica
    śmierci
    Dać mężczyźnie miecz, to jak dać kobiecie zwierciadło. Nie mają już wtedy oczu dla niczego innego.
  • Ned Vizzini
    1. rocznica
    śmierci
    - Jeśli teraz wyjdziecie, Gilliam pozwoli wam dołączyć do załogi, ahoj! Przeżyjecie wspaniałe morskie przygody!
    - Przygody? - krzyknął Brendan. - Przestrzeliłeś mi ucho, koleś!
    - Wybacz - powiedział Gilliam. - Jeśli to jakieś pocieszenie, w zeszłym roku straciłem pośladek!

Znajdź nas na Facebooku