Źródło Wiecznej Młodości

zdrowie, medycyna

hienka7 | 2012-03-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 24 marca 2012

Książka jest opowieścią o człowieku, który odnalazł młodość dzięki pięciu rytuałom tybetańskim, których nauczył się od mnichów zwanych lamami. Potem okazuje się, że pułkownik Bradford wykonywał jeszcze jeden rytuał dzięki któremu stał się "supermężczyzną". Czytałam rozszerzoną wersję książki, w której pojawił się jeszcze siódmy rytuał, ale większości ludzi wystarczy pięć "pierwszych" rytuałów, których systematyczne wykonywanie przyczynia się do odnowy naszego organizmu (młodszy wygląd) i wzmacnia nasze siły. Na początku książki przedstawione są listy od osób, które praktykowały rytuały i osiągnęły konkretne wyniki (polepszył im się wzrok; siwe włosy odzyskały dawny kolor; schudły; odmłodniały; pozbyły się chorób itp.) , którymi oczywiście pochwaliły się w listach. Książeczkę, bo jest cienka około 110 stron czytało się przyjemnie. Oceniłam ją dobrze, bo mi się podobała. Postanowiłam sprawdzić skuteczność rytuałów, bo mam pole do popisu: kilka zmarszczek, pierwszy siwy włos na skroni...

MrGuruLimited | 2016-01-31
Przeczytana: 28 stycznia 2016

Źródło wiecznej młodości to bardzo krótkie opowiadanie przewodnik nie tylko dla ciekawskich, ale przede wszystkim dla tych którzy pragną zmienić coś w swoim życiu. A przy okazji naocznie sprawdzić czy metoda faktycznie działa. Tak jak było i w moim przypadku (zapraszam do lektury):

White Tea | 2016-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2016