CÓRA TARNOWSKIEJ ZIEMI − BŁOGOSŁAWIONA KAROLINA KÓZKÓWNA Rozważania na nabożeństwa październikowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej
religia
Śnieżka

Z racji 25. rocznicy beatyfikacji Karoliny Kózkówny, która minęła 10 czerwca tego roku, październikowe rozważania są w całości poświęcone jej życiu, świętości i szerzącemu się bardzo szybko kultowi. Ta nieprzeciętna postać, nie bez powodu zwana dziś błogosławioną, gromadzi dziś wokół siebie wielu młodych ludzi, którzy chcą żyć jak ona. Karolina jest dla nas wzorem chrześcijańskiej miłości do Boga i drugiego człowieka – wzorem, do którego powinniśmy dążyć z całych sił, aby kiedyś – tak jak ona – zaznać jedynej prawdziwej Miłości.

źródło opisu: http://www.biblos.pl/sklep.php?s=karta&id=1019

źródło okładki: http://www.biblos.pl/sklep.php?s=karta&id=1019