Pandora Hearts: tom 4

Cykl: Pandora Hearts (tom 4)
Wydawnictwo: Waneko
Pandora Hearts 4
komiksy
Angae

Alice wpada w pułapkę, którą zastawił na nią Kot z Cheshire - potężny i niezwykły łańcuch. Aby ją uratować, Oz wkracza do zamkniętego wymiaru, gdzie spotyka...
Czy każde kolejne wydarzenie zostało starannie zaplanowane?

źródło opisu: waneko.pl

źródło okładki: waneko.pl

Magdalena | 2018-06-15
Przeczytana: 11 czerwca 2018

Kat z Cheshire rusza do akcji.
Pojawia się tajemniczy Jack wyglądający jak starsza wersja Oza.
Mam coraz większy mętlik xD.
Ta manga wciąga na maxa.
Gorąco polecam ! ! !

Kosz_z_Książkami | 2017-08-15

Po zachwycie w jaki wprawiły mnie pierwsze tomy Księgi Vanitasa nie miałam większego wyboru jak sięgnąć po poprzednią serię autorstwa Jun Mochizuki. I choć już kiedyś sięgałam po Pandora Hearts nie potrafiłam wciągnąć się w historię chłopca, którego grzechem było samo jego istnienie i porzuciłam ten tytuł po zaledwie dwóch pierwszych tomach. Czy ponowne podejście do tego tytułu zmieniło coś w mojej pierwotnej ocenie i dostrzegłam to, co sprawiło iż zyskał on tak wielu fanów na całym świecie? Zapraszam do świata inspirowanego Alicją w Krainie Czarów i poszukiwań odpowiedzi na pytanie czym zawinił światu główny bohater historii. Przedstawiam dwudziesto-cztero tomową serię Pandora Hearts.

Oz Vessalius – piętnastoletni potomek jednego z czterech wpływowych rodów władających krajem, właśnie wchodzi w dorosłe życie, towarzyszy temu symboliczna uroczystość zwana Ceremonią Pełnoletności. Niestety, jak to w historiach bywa, nie wszystko idzie zgodnie z planami, a wydarzenie zostaje...

oliiiwww | 2016-02-22
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 21 lutego 2016

Nie porwała mnie ta seria. Czytane na siłę

| 2015-09-01
Przeczytana: 01 września 2015

Kolejny tom i kolejna dawka śmiechu :) Wiedziałam, że Gilbert nie pozbył się na zawsze lęku przed kotami :)

Wampanella | 2013-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2013

Pamiętam jak przestałam czytać w połowie i postanowienie, że zacznę czytać jak jakieś polskie wydawnictwo wyda Pandora Hearts. Niestety 4 nie wciągnęła mnie tak jak wtedy, ale patrząc na 5 tom robi się coraz ciekawiej^^. Chyba muszę wczuć się w klimat pandory.

adusia98 | 2013-09-28

super książka nie mogę doczekać się następnych części :)

CzteryWiekiPóźniej | 2013-06-29
Przeczytana: 28 czerwca 2013

Pandora Hearts z tomu na tom robi się coraz lepsza.. Ta manga jest cudowna, zakochałam się w niej od samego początku. Bohaterowie są świetni, tak samo styl rysowania - kreska jest wprost idealna. W wielu miejscach historia jest zabawna, w innych dramatyczna.. Idealnie gra na emocjach czytelnika.
Zdecydowanie polecam Pandorę - nie zawiedziecie się! :)

Jagodowa_Wrozka | 2013-04-05
Przeczytana: 04 kwietnia 2013

Według mnie, manga boska. Łańcuch Sharon prześliczny, a Gilbert... Cóż, dla kapelusza zrobi wszystko!