Alicja w Krainie Serc t.6

Cykl: Alicja w Krainie Serc (tom 6)
Wydawnictwo: Studio JG
Heart no Kuni no Alice: Wonderful Wonder World
komiksy
Miranda

Alicja opuszcza niebezpieczną Krainę Serc, w której wszyscy mierzą do siebie z broni. Lecz kiedy wraca do swojego świata, pojawia się przed nią…
Sen Alicji wreszcie dobiega końca. Oto wydanie specjalne ostatniego tomu kultowej mangi o Krainie Czarów wraz z dodatkowymi ilustracjami w kolorze!

źródło opisu: Studio JG, 2013

źródło okładki: http://studiojg.pl

Anezka | 2019-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2019

I koniec. Myślałam że się skończy bardziej rzeczywiście, jak w książce. A tu wałek od nowa. Manga momentami była dziwna, podjęto jakiś wątek kończy się tom, a w następnym jakby go w ogóle nie było. Może celowy taki zabieg.

To dopiero była końcówka!
Jak się dosiadłam do tego tomu to puściłam go dopiero, gdy przeczytałam ostatnią stronę. Bardzo mi się podobał. Ale smutne było to, że to już koniec "Alicji w krainie serc", a historia jest wciąż otwarta!
Aż zaopatrzę się w "Alicje w krainie koniczyny" może będzie to jakiś dalszy ciąg :D.
Gorąco polecam ! ! !

Dodi | 2013-07-15
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 15 lipca 2013

Manga jest po prostu WSPANIAŁA! Strasznie żałuję, że kończy się na 6 tomie ;( kreska przepiękna, fabuła wciągająca! nic tylko czytać! :3

Vandia | 2013-02-14
Na półkach: Przeczytane, ♣ Posiadam
Przeczytana: 14 lutego 2013

Większość zna to uczucie niewypełnionej pustki w sercu, kiedy skończy się czytać jakąś serię czy książkę albo jak przejdzie się grę. Rzeczywiście, można przeczytać jeszcze raz, zagrać ponownie. Jednak to nie wypełni tej pustki. Tak samo jest w przypadku Alicji w Krainie Serc.

Ostatni tom był dla mnie szokiem. Wszytko działo się szybko. Bardzo szybko. I zapewne do tego wpłyną na mnie dzień - czternastego lutego, Walentynki. Po przeczytaniu siedziałam przez kwadrans i patrzyłam się w okładkę, na którą kapały moje łzy.
Jestem szczęśliwa z takiego zakończenia. To były łzy oznaczające tę pustkę.

Cieszę się, że dane mi było przeczytać tak piękną i wzruszającą serię.

Birdy | 2014-05-22
Przeczytana: 21 maja 2014

ŚWIETNA!ŚWIETNA!ŚWIETNA!I JESZCZE RAZ ŚWIETNA! Kocham całą tą serie!Wszystkie części pochłonęły mnie całkowicie.Na żadnej się nie zawiodłam,wszystkie są genialne,powiedziałabym nawet,że poziom podwyższa się wraz z następnym tomem co jest naprawdę rzadkim zjawiskiem.

Jedynym minusem jest to,że części "Alicji"jest tak mało..Będę bardzo tęskniła za tymi kolorowymi,uroczymi bohaterami i ich ciętymi ripostami:) "Alicja"zdecydowanie zachęciła mnie do czytania mang:) Polecam!

Mitsuki | 2013-02-08

Smutno mi że to już koniec ;(

CzteryWiekiPóźniej | 2013-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2013

Bardzo polubiłam przygody Alicji w baśniowej Krainie Serc. Zakończenie było pasujące do całej serii, jednak trochę smutne. Mimo tego jestem zadowolona. Manga pozostawiła po sobie pewien niedosyt. I tylko trochę mi smutno, że to już koniec tej przygody.
Polecam, do serii wrócę na pewno jeszcze nie raz.

Vayar | 2016-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2016

"Julius jest dla mnie jak rodzina."
Kurde, mój faworyt wylądował w brotherzone, ale cóż poradzić. Haremówki z bishami już takie są. Jak wyszło też nie jest źle, chociaż (EWENTUALNY SPOILEREK) ja to bym wolała Blooda z Elliotem, a Juliusa z Alicją. ^^

Ogółem bardzo mi się podobało, ale trochę się boję sięgać po Krainę Koniczyny. Dobrze się skończyło jak się skończyło, koniec. Żyli długo i szczęśliwie.

ogniopluj | 2013-05-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga, 2013
Przeczytana: maj 2013

Nie wierzę, że to koniec. Ja chcę jeszcze raz!

Ala | 2014-06-21
Przeczytana: kwiecień 2014

Świetna manga!
Nic, tylko czytać ;) Wielka szkoda tylko, że tak się zakończyło, nie mogłam w to uwierzyć, czytałam chyba z 5 razy i bardzo dokładnie zanim dotarł do mnie sens. Ale ogólnie bardzo mi się podobała i na pewno do niej wrócę.