Alicja w Krainie Serc t.6

Tłumaczenie: Paulina Ślusarczyk
Cykl: Alicja w Krainie Serc (tom 6)
Wydawnictwo: Studio JG
Heart no Kuni no Alice: Wonderful Wonder World
komiksy
Miranda

Alicja opuszcza niebezpieczną Krainę Serc, w której wszyscy mierzą do siebie z broni. Lecz kiedy wraca do swojego świata, pojawia się przed nią…
Sen Alicji wreszcie dobiega końca. Oto wydanie specjalne ostatniego tomu kultowej mangi o Krainie Czarów wraz z dodatkowymi ilustracjami w kolorze!

źródło opisu: Studio JG, 2013

źródło okładki: http://studiojg.pl

Dodi | 2013-07-15
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 15 lipca 2013

Manga jest po prostu WSPANIAŁA! Strasznie żałuję, że kończy się na 6 tomie ;( kreska przepiękna, fabuła wciągająca! nic tylko czytać! :3

Vandia | 2013-02-14
Na półkach: Przeczytane, ♣ Posiadam
Przeczytana: 14 lutego 2013

Większość zna to uczucie niewypełnionej pustki w sercu, kiedy skończy się czytać jakąś serię czy książkę albo jak przejdzie się grę. Rzeczywiście, można przeczytać jeszcze raz, zagrać ponownie. Jednak to nie wypełni tej pustki. Tak samo jest w przypadku Alicji w Krainie Serc.

Ostatni tom był dla mnie szokiem. Wszytko działo się szybko. Bardzo szybko. I zapewne do tego wpłyną na mnie dzień - czternastego lutego, Walentynki. Po przeczytaniu siedziałam przez kwadrans i patrzyłam się w okładkę, na którą kapały moje łzy.
Jestem szczęśliwa z takiego zakończenia. To były łzy oznaczające tę pustkę.

Cieszę się, że dane mi było przeczytać tak piękną i wzruszającą serię.

Birdy | 2014-05-22
Przeczytana: 21 maja 2014

ŚWIETNA!ŚWIETNA!ŚWIETNA!I JESZCZE RAZ ŚWIETNA! Kocham całą tą serie!Wszystkie części pochłonęły mnie całkowicie.Na żadnej się nie zawiodłam,wszystkie są genialne,powiedziałabym nawet,że poziom podwyższa się wraz z następnym tomem co jest naprawdę rzadkim zjawiskiem.

Jedynym minusem jest to,że części "Alicji"jest tak mało..Będę bardzo tęskniła za tymi kolorowymi,uroczymi bohaterami i ich ciętymi ripostami:) "Alicja"zdecydowanie zachęciła mnie do czytania mang:) Polecam!

Mitsuki | 2013-02-08

Smutno mi że to już koniec ;(

CzteryWiekiPóźniej | 2013-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2013

Bardzo polubiłam przygody Alicji w baśniowej Krainie Serc. Zakończenie było pasujące do całej serii, jednak trochę smutne. Mimo tego jestem zadowolona. Manga pozostawiła po sobie pewien niedosyt. I tylko trochę mi smutno, że to już koniec tej przygody.
Polecam, do serii wrócę na pewno jeszcze nie raz.

Vayar | 2016-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2016

"Julius jest dla mnie jak rodzina."
Kurde, mój faworyt wylądował w brotherzone, ale cóż poradzić. Haremówki z bishami już takie są. Jak wyszło też nie jest źle, chociaż (EWENTUALNY SPOILEREK) ja to bym wolała Blooda z Elliotem, a Juliusa z Alicją. ^^

Ogółem bardzo mi się podobało, ale trochę się boję sięgać po Krainę Koniczyny. Dobrze się skończyło jak się skończyło, koniec. Żyli długo i szczęśliwie.

ogniopluj | 2013-05-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga, 2013
Przeczytana: maj 2013

Nie wierzę, że to koniec. Ja chcę jeszcze raz!

Ala | 2014-06-21
Przeczytana: kwiecień 2014

Świetna manga!
Nic, tylko czytać ;) Wielka szkoda tylko, że tak się zakończyło, nie mogłam w to uwierzyć, czytałam chyba z 5 razy i bardzo dokładnie zanim dotarł do mnie sens. Ale ogólnie bardzo mi się podobała i na pewno do niej wrócę.

esmeten | 2013-07-24

Cała seria była niezwykła i strasznie mnie wciągnęła ale niestety końcówka strasznie mnie zawiodła.

NemesisMorte | 2015-03-04
Przeczytana: 04 marca 2015

Ten tytuł uważam za stanowczo niedokończony. Brakuje jakiegoś bonusowego tomu lub chociaż kilku rozdziałów w środku (zwłaszcza pomiędzy 4 a 5 tomem), które by wszystko nieco bardziej usystematyzowały i, do diaska, powyjaśniały! Wiele wątków zostało niezamkniętych. Chcę wiedzieć! Q_Q