Wszystkie kobiety kochają rosyjskiego poetę

Tłumaczenie: Dorota Gostyńska
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
Every Woman Loves a Russian Poet
anawa004

"Wszystkie kobiety kochają rosyjskiego poetę... Pomyślała, że w życiu każdej kobiety jest taki Borys. Każda kobieta raz w życiu kocha mężczyznę, który jest dla niej zupełnie nieodpowiedni. W rzeczywistości wiele kobiet ulega nieszczęsnej pokusie i wychodzi za mąż za swoich rosyjskich poetów. Tylko przez bolesne doświadczenie rozwodu zaczynają wkraczać na trudną ścieżkę odkrywania samych siebie".

Książka i Wiedza, 1995

źródło okładki: zdjęcie autorskie