Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.99 zł do 54.77 zł

Mike Michalowicz Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
MT Biznes
biznes, finanse
2018-04-20

Książka przedstawia bardzo prostą, lecz wydaję się, że skuteczną metodę na organizację finansów w firmie. System zaproponowany przez autora sprowadza się do zmiany myślenia o przychodach, wydatkach i zyskach w przedsiębiorstwie. Do jego realizacji proponuje proste rozwiązanie, sprowadzające się do odpowiedniego dzielenia każdego przychodu.

Uważam, że sam pomysł jest bardzo...

system nie był dla mnie wyjątkowo odkrywczy ale książka bardzo zacna dla osób początkujących z zarzadzaniem finansami. polecam!

Proste rozwiązania na skomplikowane problemy.

Jeśli twoja firma ma kłopoty finansowe, wystarczy wykonać natychmiastową ocenę, wdrożyć metodę opisaną w tej książce i stanie się cud – od tego momentu zaczniesz zarabiać. To mniej więcej możemy wyczytać na początku książki pt. Po pierwsze: ZYSK. Zmień swoją organizację w efektywną maszynę do zarabiania pieniędzy autorstwa Mike’a Michalowicza. Takie rozpoczęcie wzbudziło we...

• Biznes
  • 2019