Deadpool: Suicide Kings #4

Cykl: Superbohaterowie Marvela (tom 17)
Wydawnictwo: Marvel Comics
komiksy
angielski
Regalia

Deadpool wakes up from having his head blown open, and finds Daredevil and Spider-Man, who both believe he's innocent. They go looking for Tombstone, but he's gone to see The Hood to get some hired muscle for help. When the Punisher finally catches up with Deadpool, he's finally convinced that Wade is telling the truth that he was set up. Spidey and Deadpool ultimately catch up to Tombstone, but the Wrecking Crew have caught up to them.

źródło opisu: http://marvel.wikia.com/wiki/Deadpool:_Suicide_Kings_Vol_1_4

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/Deadpool:_Suicide_Kings_Vol_1_4

Dorian_LC | 2018-04-17
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 12 kwietnia 2018

PULA ŚMIERCI

Deadpool: Początek końca, Królowie samobójców - opowiadania z 1991 (debiut) i 2008 roku, autorstwa Amerykańskich pisarzy komiksów: Mike'a Bensona i Adama Glassa ("Luke Cage") oraz Roba Liefelda i Fabiana Niciezy ("X-Force").

Deadpool alias Wade Wilson to stosunkowo młoda i oryginalna postać w uniwersum Marvela. Niemający łatwego dzieciństwa, były najemnik pracujący dla mafii i kanadyjskiego rządu, który ostatecznie zdecydował się stanąć po jasnej stronie księżyca.
Zainspirowany postacią Spider-Mana obdarzony niezwykłą charyzmą oraz magnetyzującą aparycją Deadpool, w swoim debiucie "Początek końca" zapowiadał się na znakomity czarny charakter.
W "Królach samobójców" superbohater ma już w pełni ukształtowaną osobowość obdarzonego poczuciem humoru socjopaty, zdającego sobie doskonale sprawę, że żyje w fikcyjnym komiksowym świecie.

Fabuła opowiadania "Królowie samobójców" nie należy do skomplikowanych, ani też nie trzyma w napięciu. W skrócie jest to przeskok od...

TomekSorman91 | 2017-11-14

Marvel to miłość, której człowiek się nie wstydzi! Poza tym jak tu nie kochać Deadpool'a

africansun | 2014-10-06
Przeczytana: 06 października 2014

Czerwone trio - Deadpool, Daredevil i Spired-Man - dają radę! Dawno nie czytałam komiksu z lepszym poczuciem humoru!

Deadpool + Punisher też tworzą fantastyczny duet!

'Born to be Wild' ♥

africansun | 2014-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2014

* dobra kreska i kolory
* ciekawy początek historii
* a że ostatnio uwielbiam Deadpoola, więc ogólny plus!

Paweł Gryniewicz | 2014-05-20
Na półkach: Przeczytane, Komiksy

Komiks bez większej głębi i bez wielkich zaskoczeń, ale nie oszukujmy się, nikt po niego nie sięgnie szukając takich właśnie doznań ;) Ma wszystko co miał mieć, jest super i o to chodziło :)

DjMatys | 2017-09-05
Przeczytana: 16 sierpnia 2017

Dziewięć. Bo Wade, bo jego teksty,gdzie seks i alkohol są na pierwszym miejscu, bo Punisher, bo "Chłopaki nie płaczą" jako dzwonek telefonu Wade'a (dobrze, że tłumacze postarali się zmienić niektóre rzeczy tak, że odnosiły się do polskiej popkultury) :D

valdemort1 | 2016-04-20
Przeczytana: 10 kwietnia 2016

Mega komiks, jeden z najśmieszniejszych tytułów traktujący się mega poważnie o Deadpoolu z jakim miałem do czynienia. Polecam każdemu nieoczytanemu w DEADPOOL

Na półkach: Przeczytane, Komiksy

Bardzo dobra część, tempo nie spada, a końcówka zapowiada dobry ostatni tom.
"-Twój co ?
-Nic" :D

Na półkach: Przeczytane, Komiksy

Punisher przegiął jak dla mnie, końcówka trochę słabsza, ale dalej jest dobrze

Na półkach: Przeczytane, Komiksy

Na początku lekkie spowolnienie, ale za to końcówka rządzi :D