Welcome to the N.H.K. tom 4

Tłumaczenie: Jan Jonas Świderski
Cykl: Welcome to the N.H.K. (tom 4)
Wydawnictwo: Waneko
NHK ni Youkoso!
komiksy
Yonkou

Satou nadal nie znajduje sposobu jak spłacić swoje długi, zaś Yamazaki dowiaduje się, że będzie musiał opuścić Tokio i wrócić do rodzinnego domu. Ale zanim obaj stoczą się w otchłań szaleństwa i rozpaczy postanowili spróbować jeszcze raz skończyć swoją grę. Ale w życiu Satou nic nigdy nie idzie zgodnie z planem, zwłaszcza kiedy Misaki wymyśla kolejny plan jak go usidlić.Manga dla osób powyżej 18 roku życia

źródło opisu: Waneko, 2013

Ronnay | 2016-06-17
Jakub Siejak | 2016-02-24
Na półkach: Posiadam
SMP25 | 2015-11-30
Na półkach: Kolekcja mang i manhw
Kalayit | 2015-10-12
Na półkach: Moje skarby