Welcome to the N.H.K. tom 5

Tłumaczenie: Jan Jonas Świderski
Cykl: Welcome to the N.H.K. (tom 5)
Wydawnictwo: Waneko
NHK ni Youkoso!
komiksy
Yonkou

Kiedy Satou ląduje w szpitalu jego rodzice postanawiają, że mają już tego wszystkiego dość i zmuszają go do powrotu do rodzinnego domu. Tylko czy ich plan przywrócenia syna na łono społeczeństwa ma jakąkolwiek szansę powodzenia? I jak Satou zniesie powrót do miejsca, w którym się wychował? Nie można też oczywiście zapomnieć o Misaki, która w końcu wraca do szkoły, oraz o Yamazakim, którego problemem jest fakt... że w końcu zainteresowała się nim jakaś dziewczyna.

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.com.pl