Cud przemiany. Z 30-lecia ruchu Anonimowych Alkoholików w Polsce

Wydawnictwo: Media Rodzina

Napisana specjalnie z okazji rocznicy powstania ruchu AA w Polsce fascynująca książka Włodzimierza Branieckiego nie tylko podsumowuje, kreśląc obraz 30-letniej historii ruchu, ale też prezentuje wybrane wydarzenia i przedstawia poszczególne, charakterystyczne postaci znane w AA. Osobiste refleksje i ciekawe rozmowy przeprowadzone przez autora ukazują nam ruch AA nie jako bezosobową akcję zrzeszającą uzależnionych, ale jako rodzinę oryginalnych jednostek pomagających sobie nawzajem.

justyna | 2012-03-28
Na półkach