Astrologia. Karma.Transformacja

8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Astrology, Karma and Transformation
astrologia, arroyo
Sybi

Otrzymujesz, Czytelniku, kolejną książkę jednego z najlepszych w skali globu amerykańskich znawców problematyki astrologicznej, a więc wiedzy rozumianej nowocześnie jako sztuka interpretowania wielorakich i wielopoziomowych więzów łączących człowieka z kosmosem. Jeśli interesujesz się współczesną astrologią nieco poważniej i zdajesz sobie sprawę z jaskrawych przekłamań jej dotyczących, z którymi przecież na co dzień spotykamy się już dzisiaj we wszystkich niemal bez wyjątku środkach masowego przekazu, to znasz poprzednie prace te¬go autora, o czym za chwilę. Jeśli zaś jest to pierwszy podręcznik, który wziąłeś przypadkowo do ręki, to mimo to powinieneś odnieść niemałą korzyść z przyswojenia sobie głównych wątków rozumowania autora, gdyż problemy karmy i transformacji dotyczą każdego z nas, zarówno mnie, jak i Ciebie, Czytelniku, niezależnie od tego, czy i na ile obaj zdajemy sobie z tego sprawę.

źródło opisu: przedmowa Leszka Weresa

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Lilithia | 2018-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2018

Rewelacyjna pozycja dla poszukiwaczy głębi w horoskopie ;)