Tata reporter

7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9878362199976
dziennikarz, tata
MoWi

Tata reporter to książka o współczesnej rodzinie, która zmaga się z tysiącem codziennych problemów, podczas gdy ojciec dziennikarz, podróżuje po świecie. Żonę reportera i trójkę dzieciaków przyciąga ekran telewizora, na którym pojawia się tata reporter, ale ich własne życie jest również burzliwe i pełne emocji. Wspierają się, wspólnie uczą się języków i gotują. Autorem książki jest Sergiusz Pinkwart, dziennikarz, pisarz i podróżnik.

źródło opisu: Akapit Press, 2012

źródło okładki: wydawnictwo

Ivka | 2013-08-08
Przeczytana: 17 kwietnia 2013

Kilka dni temu wydawnictwo Akapit Press przesłało mi kilka książek do recenzji. Nie wybierałam tytułów, toteż nie wiedziałam czego się spodziewać. Akapit Press wydaje głównie książki dla młodzieży. Tyle wiedziałam, jednak nie miałam pojęcia, jakie książki do mnie trafią. Na pierwszy rzut wybrałam najcieńszą książeczkę, bo mającą tylko 96 stron. Jej tytuł to "Tata reporter". Autorem jest Sergiusz Pinkwart. Tyle wiem. To nie będzie długa i wnikliwa recenzja.

Mama trójka dzieci i tata dziennikarz, który ciągle jest w rozjazdach. Wszyscy mają imiona zaczynające się od "Ma". Tak naprawdę to dzieci wychowuje mama Marysia. Taty Mariusza nigdy nie ma w domu. Marcin, który opowiada nam o swojej rodzinie jest taką złotą rączką. Naprawia urządzenia w zastępstwie taty Mariusza. Brat Marcina, Maciek jest bardzo dobrym kucharzem. Ma zdolności przywódcze, przez co podczas gotowania wydaje rozkazy innym, sam nie tykając się przygotowania potraw. :)

"Tata reporter" to...

Mira | 2017-07-30