Terapia trzeciego tysiąclecia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Esencje kwiatowe odpowiadające wibracjom pozytywnych uczuć ludzkich to ogromna pomoc dla ludzi cywilizowanych w czasach wszechobecnego stresu. Terapia oczyszczająca ze starych emocji przy wsparciu zdynamizowanych esencji kwiatowych nie ma sobie równych. Książka zawiera szczegółowy opis każdej esencji, sposoby ich dynamizowania oraz testy ułatwiające właściwy dobór kropli. Jest doskonałym podręcznikiem dla terapeutów oraz cudowną lekturą dla wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się o sobie najwięcej.

Jantarka | 2012-07-29
fiendishfiancee | 2016-06-28