James Joyce

Wydawnictwo: Muza
978-83-7495-138-8
Tomasz Krok

Książka James Joyce. Człowiek i twórca to podstawowy przewodnik pozwalający zrozumieć życie i poznać działalność twórczą autora Ulissesa, Dublińczyków i Portretu artysty w wieku młodzieńczym. Napisany w sposób przystępny i zajmujący przez Arturo Marcelo Pascuala, dobrego znawcę Joyce`a, ułatwi czytelnikowi poruszanie się w labiryncie literackim i egzystencjalnym tego giganta literatury europejskiej.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11145

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11145